vstupZ historie je známá moravská pohostinnost a štědrost k hostům. Na tyto tradice chceme i my navázat. Připravili jsme pro Vás tradiční pokrmy moravské kuchyně. V naší nabídce nechybí ani jídla z moderní gastronomie. Cílem naší práce je Vaše spokojenost a gastronomický zážitek.

Restaurace Moravská chalupa, kterou provozují majitelé Jan Laimar a Lukáš Hawlitzký, se řadí ke stálicím ostravské gastronomické scény. Patřila k prvním restauracím v Ostravě, které dokázaly hostům nabídnout kvalitní zážitek, pokud jde o jídlo i obsluhu. Šéfkuchař používá tradiční postupy pro přípravu moravských a staročeských specialit, ale zároveň se nebojí využít moderních gastronomických metod. Výsledkem je bohaté menu české a moderní gastronomie.

interierMoravská chalupa poskytne kulisu příjemné večeři s přáteli, výjimečné romantické schůzce nebo úspěšnému obchodnímu jednání. Restaurace Moravská chalupa je ideálním místem pro všechna Vaše setkání. V případě komornějších akcí, při počtu do 12 osob, doporučujeme posezení v Zemanské jizbě, salónku s velmi příjemným prostředím a stylovou výzdobou. Možné je uzavření celé restaurace pro pořádání větších akcí, např. svateb, rautů a firemních večírků.

NOVINKY

  • Zemanská jizba

    Salónek s velmi příjemným prostředím a stylovou výzdobou ideální pro komornější setkání, ať už plánujete obchodní jednání nebo oslavu s přáteli.

    více

NAŠE SPECIALITA

Pečená husa

Pečená husa, červené a bílé zelí, variace knedlíků